SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Jsme společností, která se zabývá prodejem, montáží a poradenstvím v oblasti protisluneční a garážové techniky, které jsou dobrou investicí na několik desítek let a vyznačují se vysokou užitkovou hodnotou.

 

Naše společnost se zabývá prodejem a montáží těchto produktů

 

Materiálová a vzorová různorodost je předpokladem, že výrobky, které nabízíme, najdou uplatnění v moderních i historických budovách, přičemž nenaruší vzhled, charakter, ani architektonický styl. Obrovskou výhodou je i kvalifikovanost našich pracovníků a jejich zkušenosti jsou hlavním předpokladem pro kvalitní poradenství a následnou montáž stínících doplňků.

 

V případě Vašeho zájmu je možné dohodnout nezávaznou schůzku s naším technikem na místě případné montáže. Na základě tohoto zaměření Vám bude bezplatně sestavena cenová nabídka.

 

 

 
 
kontakt
 

Provozovna Vsetín

Školní 1729

75501 Vsetín

Tel.: +420 737 230 797

E-mail: styltechvs@styltech.cz

kontakt
 

Provozovna Olomouc

Družební 768/2b

77900 Olomouc

Tel.: +420 733 678 280

E-mail: styltech@styltech.cz

 

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 605 201 592
     
  m.jakes@styltech.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT